Επισκόπηση
Προσδιορισμός
H320QN01 V2

H320QN01 V2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | H320QN01 V2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | H320QN01 V.2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
H320QN01 V2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 180 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 2:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Βάρος | 15.5g |
| Ενεργός χώρος | 45.12×67.68 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 50.6×78.9 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.85/2.18 (Typ./Max.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Without |
H320QN01 V2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 67% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.18/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
H320QN01 V2 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Driver IC | Built-in NT35410 |
H320QN01 V2 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 6S1P |
| Λάμπα σχήμα | 1 string |
| Τάση λαμπτήρα | 19.2/21.0V (Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 20/35mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
H320QN01 V2 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | MDDI/MIPI |
|---|---|
| Κλάση σήματος | MDDI/MIPI |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 1.8/2.85V (IOVDD/AVDD) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 60mW (Max.) |
| Τάση για σήματα οθόνης | 0≤VIL≤0.3IOVCC; 0.7IOVCC≤VIH≤IOVCC |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
